COC 33 Grappling Results

12/9/2012

DIVISION PLACE FIRSTNAME LASTNAME SCHOOL
Grappling – Boys&Girls 5&Under White Belt 50lb & Und 1 Neptaly Castro TSMMA WOODBURY
2 Christian Ciarla TSMMA WAYNE
3 Atlas Borges TSMMA EAST HANOVER
Grappling – Boys&Girls 5&Under Blue Belt 50lb & Und 1 Nicholas Skjeveland TSMMA HICKSVILLE
2 Ryan Seaman TSMMA TOMS RIVER
3 Piper Ackner TSMMA MOUNT KISCO
Grappling – Boys&Girls 6 Years White Belt 50lb & Und 1 Jaylen Bruno TSMMA PARAMUS
2 Marcus Casimir TSMMA ROCKVILLE
3 Jake Bohm TSMMA HUNTINGTON
Grappling – Boys&Girls 6 Years LoBlue Belt 50lb & Un 1 Jake Green TSMMA TOMS RIVER
2 Jason Fiorino TSMMA STAMFORD
3 Maximus Lee TSMMA BAYSIDE
Grappling – Boys&Girls 6 Years Blue Belt 50lb & Und 1 Jordan Reznik TSMMA GREAT NECK
2 Jonathan Kogan TSMMA GREAT NECK
3 Brendan Palmeri TSMMA STATEN ISLAND
Grappling – Boys&Girls 6 Years HiBlue Belt 50lb & Un 1 Dennis Bustos TSMMA PRINCETON
2 Arjun Chhabra TSMMA HICKSVILLE
3 James Dickerson TSMMA SYOSSET
Grappling – Boys&Girls 6&Under Int 50lb & Un 1 Jared Klein TSMMA MANHATTAN
2 Viktor Banda TSMMA YONKERS
3 Anthony Rivera TSMMA CHERRY HILL
Grappling – Boys&Girls 6&Under White Belt 51-60lb 1 Amir Siljkovic TSMMA STAMFORD
2 Erik Lindstrom TSMMA SYOSSET
3 Bobby Constantatos TSMMA HUNTINGTON
Grappling – Boys&Girls 6&Under Blue Belt 51-60lb 1 Jalil Bing TSMMA EATONTOWN
2 Sudheer Narasimha TSMMA STAMFORD
3 Nicky Doktor TSMMA EAST HANOVER
Grappling – Boys&Girls 6&Under Int 51-60lb 1 Ryan Ford TSMMA RAMSEY
2 Jesse Diaco TSMMA MANHATTAN
3 Colton Crismond TSMMA CHERRY HILL
Grappling – Boys&Girls 6&Under Beg 61-75lb 1 Erik Kald TSMMA HICKSVILLE
2 Chase Goodelman TSMMA SYOSSET
3 Jonathan Kandehorov TSMMA REGO PARK
Grappling – Boys&Girls 7-8 White-LoBlue 50lb & Under 1 Glenn Curreli TSMMA MANHATTAN
2 A.J. Perez TSMMA MANHATTAN
3 Jonathan Petrie TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Boys&Girls 7-8 Blue-HiBlue 50lb & Under 1 Lucca Correia TSMMA HOBOKEN
2 Quydan Ly TSMMA BAY RIDGE
3 Maya Mizrahi TSMMA ENGLEWOOD
Grappling – Boys&Girls 7-8 Int 50lb & Under 1 Ethan Leibowitz TSMMA WAYNE
2 Ryan Connelly TSMMA YONKERS
3 Angel Lopez TSMMA HOBOKEN
Grappling – Boys&Girls 7 Years White Belt 51-60lb 1 Shawn Rodgers TSMMA CHERRY HILL
2 Cainaan DiDomenico TSMMA EAST HANOVER
3 Joshua Arany TSMMA REGO PARK
Grappling – Boys&Girls 8 Years White Belt 51-60lb 1 Erich Medrow TSMMA MIDDLETOWN
2 Amaya Sachs TSMMA RAMSEY
Grappling – Boys&Girls 7 Years Blue Belt 51-60lb 1 Christos Stathopoulos TSMMA BAYSIDE
2 Alfonz Aris Astillero TSMMA SMITHTOWN
3 Nicole Golub TSMMA NANUET
Grappling – Boys&Girls 8 Years Blue Belt 51-60lb 1 Elliott Niyazov TSMMA REGO PARK
2 Jason Barry TSMMA MIDDLETOWN
3 Salvatore Blafford TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Boys&Girls 7 Years Yellow Belt 51-60lb 1 Jordan Brown TSMMA WOODBURY
2 Anthony Small III TSMMA BAYSIDE
3 Jacob Treskot TSMMA ALLENTOWN
Grappling – Boys&Girls 8 Years Yellow Belt 51-60lb 1 Rohan Borges TSMMA EAST HANOVER
2 Ethan Kantor TSMMA GREAT NECK
3 Patrick Groo TSMMA HOBOKEN
Grappling – Boys&Girls 7-8 Green Belt 51-60lb 1 Ben Muminovic TSMMA ASTORIA
2 Anthony Diangelo TSMMA HOBOKEN
3 Ben Klein TSMMA PARAMUS
Grappling – Boys&Girls 7-8 Red Belt 51-60lb 1 Dean Delaney TSMMA STATEN ISLAND
2 Jacob Levin TSMMA STATEN ISLAND
3 Sam Klauber TSMMA STATEN ISLAND
Grappling – Boys&Girls 7-8 White Belt 61-70lb 1 John G. Smith TSMMA ROCKAWAY
2 Michael Nowlin TSMMA BAY RIDGE
2 Ryan Bullock TSMMA NANUET
Grappling – Boys&Girls 7-8 LoBlue-Blue 61-70lb 1 Andres Guzman TSMMA REGO PARK
2 Ethan Levi TSMMA FEASTERVILLE
3 Cristian Gizzo TSMMA MOUNT KISCO
Grappling – Boys&Girls 7-8 HiBlue Belt 61-70lb 1 Marcus Casimir TSMMA ROCKVILLE
2 Leonardo Astudillo TSMMA STAMFORD
3 Gabriel Huffnagle TSMMA REGO PARK
Grappling – Boys&Girls 7 Years Yellow Belt 61-70lb 1 Andrew Batista TSMMA ASTORIA
2 Danny Smith TSMMA WAYNE
3 Luis Santos TSMMA REGO PARK
Grappling – Boys&Girls 8 Years Yellow Belt 61-70lb 1 Joey Dellomo TSMMA EATONTOWN
2 Remington Wray TSMMA BAYSIDE
3 Dakota Williams TSMMA CHALFONT
Grappling – Boys&Girls 7-8 Green-Red 61-70lb 1 Aodhan Williams TSMMA GLENDALE
2 Ilyas Parra TSMMA GLENDALE
3 Alyssa Kamitsis TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Boys&Girls 7-8 Beg 71-85lb 1 Matthew Oluwole TSMMA NANUET
2 Ethan Sandoval TSMMA BAYSIDE
3 Elan OFeck TSMMA ELMWOOD PARK
Grappling – Boys&Girls 7-8 LoYellow-Yellow 71-85lb 1 Eric Childs TSMMA ELMWOOD PARK
2 Matthew Skjeveland TSMMA HICKSVILLE
3 Julian Cincinnatus TSMMA BAYSIDE
Grappling – Boys&Girls 7-8 HiYellow-Red 71-85lb 1 Bryan Davila TSMMA REGO PARK
2 Diogo Montalvo TSMMA HOBOKEN
3 Colby Montaina TSMMA WAYNE
Grappling – Boys&Girls 7-8 Beg 86-105lb 1 Brandell McGlockling TSMMA BAYSIDE
2 Xavier Zambrano TSMMA ASTORIA
3 Anthony Gaggi Jr. TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Boys&Girls 7-8 Int 86-105lb 1 Salvatore Cali TSMMA STATEN ISLAND
2 Eiko Reisz TSMMA MOUNT KISCO
3 Maia Merriman TSMMA BETHLEHEM
Grappling – Boys 9-10 Beg 60lb & Under 1 Kenneth Fernandez TSMMA REGO PARK
2 John Augusta TSMMA ISLANDIA
3 Alex Confino TSMMA ENGLEWOOD
Grappling – Boys 9-10 Int 60lb & Under 1 Azan Kayani TSMMA GLENDALE
2 Roman Mikirtychev TSMMA GLENDALE
3 Russell Schneider TSMMA GREAT NECK
Grappling – Boys 9-10 Beg 61-70lb 1 Alex Gallipoli TSMMA WAYNE
2 Liam Braun TSMMA BAYSIDE
3 Michael Papalcure TSMMA MARLBORO
Grappling – Boys 9 Years Int 61-70lb 1 Bryson Thomas TSMMA STAMFORD
2 Denis Pogosyan TSMMA GLENDALE
3 George Cortez TSMMA ASTORIA
Grappling – Boys 10 Years Int 61-70lb 1 Tyler Marshall TSMMA GLENDALE
2 Daniel Rios TSMMA MOUNT KISCO
3 Ulices Barranco TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Boys 9-10 Adv 70lb & Under 1 Sean Wang TSMMA GREAT NECK
2 William Griffin TSMMA STAMFORD
3 Gavin Cousineau TSMMA ENGLEWOOD
Grappling – Boys 9-10 Beg 71-85lb 1 Christian Centeno TSMMA GLENDALE
2 Jaden Santangelo TSMMA ABINGTON
3 Nicholas Pafitis TSMMA BAYSIDE
Grappling – Boys 9 Years Int 71-85lb 1 Jayden Tavares TSMMA GREAT NECK
2 William Skoletsky TSMMA NORTH PLAINFIELD
3 Manit Niwas TSMMA PRINCETON
Grappling – Boys 10 Years Int 71-85lb 1 Ricky Garcia TSMMA WAYNE
2 Peter Kilkenny TSMMA STATEN ISLAND
3 Cesare Cali TSMMA STATEN ISLAND
Grappling – Boys 9-10 Adv 71-85lb 1 Brendan Blanchfield TSMMA ELMWOOD PARK
2 Dean Sheinman TSMMA GREAT NECK
3 Richard Huang TSMMA STAMFORD
Grappling – Boys 9-10 Beg 86-100lb 1 Jonathan Simkhayev TSMMA REGO PARK
2 Joshua Levi TSMMA FEASTERVILLE
3 Daniel Hen TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Boys 9-10 Int 86-100lb 1 Nate Ingman TSMMA ELMWOOD PARK
2 Jonathan Inglese TSMMA YONKERS
3 Nico Albanese TSMMA MIDDLETOWN
Grappling – Boys 9-10 Adv 86-100lb 1 Ebube Bell TSMMA BETHLEHEM
2 Michael Ng TSMMA BAY RIDGE
3 Chris Huffman TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Boys 9-10 Beg 101-120lb 1 Teddy Theodoris TSMMA SMITHTOWN
2 Tyler Kline TSMMA MIDDLETOWN
3 Matthew Rockwell TSMMA EAST BRUNSWICK
Grappling – Boys 9-10 Int 101-120lb 1 Vincent Guarino TSMMA MARLBORO
2 Virgil Cumberbatch TSMMA ROCKVILLE
3 Stanford Brown Jr. TSMMA CHERRY HILL
Grappling – Boys 9-10 Adv 101-120lb 1 Yianni Ypsilantis TSMMA BAY RIDGE
2 Michael Bondy TSMMA ENGLEWOOD
3 Christopher Sopchak TSMMA ROCKAWAY
Grappling – Boys 11-12 Beg 70lb & Under 1 Quinton Gallien TSMMA NANUET
2 Fin Diarmit TSMMA MANHATTAN
3 Peter Letsios TSMMA BAYSIDE
Grappling – Boys 11-12 Int 70lb & Under 1 Julian Dippolito TSMMA TOMS RIVER
2 Cole Sommeling TSMMA TOMS RIVER
3 Jared Schiermeyer TSMMA ASTORIA
Grappling – Boys 11-12 Beg 71-85lb 1 Kevin Klatcher TSMMA ABINGTON
2 Isaiah Chung TSMMA REGO PARK
3 Samuel Danishevsky TSMMA FEASTERVILLE
Grappling – Boys 11-12 Int 71-85lb 1 Tyler Tavares TSMMA GREAT NECK
2 Jason Liddell TSMMA ENGLEWOOD
3 Julian Robles TSMMA PARAMUS
Grappling – Boys 11-12 Adv 71-85lb 1 Richard Halal TSMMA NORTH PLAINFIELD
2 Gerardo Gonzalez TSMMA GLENDALE
3 Ryan Burgos TSMMA WOODBURY
Grappling – Boys 11-12 Beg 86-100lb 1 Ryan Mcgovern TSMMA BAY RIDGE
2 Bryan Terrone TSMMA BAY RIDGE
3 Ken Aguilar TSMMA ELMWOOD PARK
Grappling – Boys 11-12 Int 86-100lb 1 Jason Ramirez TSMMA REGO PARK
2 Gus Sosa TSMMA STATEN ISLAND
3 Jalen Allen TSMMA MARLBORO
Grappling – Boys 11-12 Adv 86-100lb 1 Derek Wu TSMMA BAY RIDGE
2 Michael Silipo TSMMA HICKSVILLE
3 Eric Rodriguez TSMMA MANHATTAN
Grappling – Boys 11-12 Beg 101-120lb 1 Thomas jr McGovern TSMMA BAY RIDGE
2 Kevin Jimenez TSMMA GLENDALE
3 Jose Dejesus TSMMA ISLANDIA
Grappling – Boys 11-12 Int 101-120lb 1 Andrew Mo TSMMA BAY RIDGE
2 Faruk Krluc TSMMA GLENDALE
3 Brian Csillag TSMMA TOMS RIVER
Grappling – Boys 11-12 Adv 101-120lb 1 Ben Bagbek TSMMA REGO PARK
2 Steven Shinas TSMMA BAYSIDE
3 Muhammed Demir TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Boys 11-12 Beg 121-140lb 1 Jarrid Outlaw TSMMA BAYSIDE
2 Deepak Joseph TSMMA NANUET
3 George Vormnadiryan TSMMA REGO PARK
Grappling – Boys 11-12 Int 121-140lb 1 Jose Marin TSMMA ASTORIA
2 Giovanni Rios TSMMA BAY RIDGE
3 Bryce Nieves TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Boys 11-12 Beg 141-165lb 1 Christopher Mundy TSMMA TOMS RIVER
2 Geziah Negron TSMMA GLENDALE
Grappling – Boys 13-15 Beg 85lb & Under 1 Adoniz Vallejo TSMMA GLENDALE
2 Astiel Henriquez TSMMA CHERRY HILL
3 Jacob Knueppel TSMMA TOMS RIVER
Grappling – Boys 13-15 Beg 86-100lb 1 Roger Gallegos TSMMA REGO PARK
2 Brian Doyle TSMMA EAST HANOVER
3 Justin Rivera TSMMA STATEN ISLAND
Grappling – Boys 13-15 Int 86-100lb 1 William Mendoza TSMMA ENGLEWOOD
2 Christian Morales TSMMA GLENDALE
3 Nicolas Viera TSMMA STATEN ISLAND
Grappling – Boys 13-15 Adv 86-100lb 1 Alexander Vargas TSMMA SYOSSET
2 Christian Smith TSMMA GLENDALE
3 Ian Gotthoffer TSMMA BAYSIDE
Grappling – Boys 13-15 Beg 101-120lb 1 Teddy Letsios TSMMA BAYSIDE
2 Imran Ahmadzai TSMMA FEASTERVILLE
3 Manuel Mendoza TSMMA ASTORIA
Grappling – Boys 13-15 Int 101-120lb 1 Zaire Green TSMMA CHALFONT
2 Anthony Santoro TSMMA EAST HANOVER
3 Nicholas Ercolano TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Boys 13-15 Adv 101-120lb 1 Jason Javier TSMMA SYOSSET
2 Jonathan Meskin TSMMA NORTH PLAINFIELD
3 C.J. Fay TSMMA CHALFONT
Grappling – Boys 13-15 Beg 121-140lb 1 Rhett Ricchetti TSMMA CHALFONT
2 Gabriel Sanchez TSMMA BAYSIDE
3 Nickolas Frangomihavos TSMMA ASTORIA
Grappling – Boys 13-15 Int 121-140lb 1 Brandon Hernandez TSMMA GLENDALE
2 Joseph Cefalo TSMMA HICKSVILLE
3 Isaiah Persaud TSMMA ASTORIA
Grappling – Boys 13-15 Adv 121-140lb 1 Ryan Sipavicius TSMMA BAYSIDE
2 Jake Burgos TSMMA WOODBURY
Grappling – Boys 13-15 Beg 141-160lb 1 Conrad Stewart TSMMA ROCKVILLE
2 Kendryll Corpus TSMMA REGO PARK
3 Ion McEwan TSMMA BAYSIDE
Grappling – Boys 13-15 Int 141-160lb 1 Chris Castaldo TSMMA NANUET
2 Bobby Smith TSMMA FEASTERVILLE
3 Chaos Burruel TSMMA CHERRY HILL
Grappling – Boys 13-15 Adv 141-160lb 1 Richard Aldarondo TSMMA PARAMUS
2 Sushil Talreja TSMMA HICKSVILLE
3 Keegan Hannigan TSMMA ABINGTON
Grappling – Boys 13-15 Beg 161-185lb 1 Arpad Marsh TSMMA ENGLEWOOD
2 Mykel Thompson TSMMA REGO PARK
3 Jacob Clements TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Girls 9-10 Int 60lb & Under 1 Anna Herrera TSMMA STATEN ISLAND
2 Lila Borges TSMMA YONKERS
3 Emily Klein TSMMA ENGLEWOOD
Grappling – Girls 9-10 Beg 61-70lb 1 Carmen Belman TSMMA ALLENTOWN
2 Isabella Confino TSMMA ENGLEWOOD
3 Lea Orbach TSMMA ENGLEWOOD
Grappling – Girls 9-10 Beg 71-85lb 1 Alexis Rech TSMMA WAYNE
2 Allyssa Perez TSMMA MANHATTAN
3 Morgan Pagel TSMMA DANBURY
Grappling – Girls 9-10 Int 71-85lb 1 Penelope Schneider TSMMA MOUNT KISCO
2 Randelle Garcia TSMMA CHALFONT
3 McKenzie Quinn TSMMA TOMS RIVER
Grappling – Girls 9-10 Adv 85lb & Under 1 Jasmine DiDona TSMMA MOUNT KISCO
2 Isha Brahambhatt TSMMA YONKERS
Grappling – Girls 9-10 Beg 86-100lb 1 Joanna Lavin TSMMA MARLBORO
2 Tabitha Setari TSMMA BAYSIDE
3 Marina Robles TSMMA PARAMUS
Grappling – Girls 9-10 Int 86-100lb 1 Jessica Cuautle TSMMA BAY RIDGE
2 Tara O’Reilly TSMMA GLENDALE
3 Sejal Gupta TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Girls 11-12 Beg 76-90lb 1 Gabby Mizrahi TSMMA ENGLEWOOD
2 Hannah Kaplyn TSMMA WAYNE
3 Dana Farran TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Girls 11-12 Int 76-90lb 1 Ariana Georgescu TSMMA REGO PARK
2 Deirdre Riggsbee TSMMA ENGLEWOOD
3 Rashmi Raghuraman TSMMA ALLENTOWN
Grappling – Girls 11-12 Beg 91-105lb 1 Jennifer Mendoza TSMMA SOUTH PLAINFIEL
2 Raquel Joseph TSMMA GLENDALE
3 Kayla Bailey TSMMA REGO PARK
Grappling – Girls 11-12 Int 91-105lb 1 Christina Simard TSMMA EAST BRUNSWICK
2 Marisa Sorto TSMMA HICKSVILLE
3 Isabel Dominguez TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Girls 11-12 Adv 91-105lb 1 Bailey O’Shea TSMMA RAMSEY
2 Jenna Galgano TSMMA ENGLEWOOD
3 Jolie Seland TSMMA ALLENTOWN
Grappling – Girls 11-12 Beg 106-125lb 1 Priya Khemraj TSMMA ISLANDIA
2 Brianna Weinreb TSMMA STAMFORD
3 Danielle Rich TSMMA MARLBORO
Grappling – Girls 13-15 Int 101-115lb 1 Elise Hartman TSMMA WAYNE
2 Eloise Chambadal TSMMA MANHATTAN
3 Stephanie Schaefer TSMMA GLENDALE
Grappling – Girls 13-15 Beg 131-145lb 1 Dasia Dosette TSMMA HUNTINGTON
2 Gianna Gransasso TSMMA SMITHTOWN
3 Eileen Marin TSMMA ASTORIA
Grappling – Men White-LoBlue 155lb & Under 1 Brandon Correa TSMMA MANHATTAN
2 Robert Kassan TSMMA SYOSSET
3 David Ortiz TSMMA BETHLEHEM
Grappling – Men Blue-HiBlue 155lb & Under 1 Louis Walther TSMMA WOODBURY
2 Keith Tremmel TSMMA MARLBORO
3 Joshua Nielsen TSMMA HUNTINGTON
Grappling – Men Int 155lb & Under 1 Raynaldo Nieves TSMMA MANHATTAN
2 Jean Carlos Jimenez TSMMA MANHATTAN
3 Michael Osiak TSMMA REGO PARK
Grappling – Men Adv 155lb & Under 1 Tony Kentrotas TSMMA BAYSIDE
2 Ruslan Shchetinin TSMMA BAY RIDGE
3 James Wang TSMMA GREAT NECK
Grappling – Men White Belt 156-170lb 1 Nicholas Altitonante TSMMA CHERRY HILL
2 Tom Cappellano TSMMA ROCKVILLE
3 Walter Michelin TSMMA TOMS RIVER
Grappling – Men Blue Belt 156-170lb 1 David Tu TSMMA BAY RIDGE
2 Eric Pianka TSMMA PRINCETON
3 Adam McKenzie Sr. TSMMA HOBOKEN
Grappling – Men Int 156-170lb 1 Rashaad Mason TSMMA BAY RIDGE
2 Wesley Pearse TSMMA SEAFORD
3 Anthony Gaggi Sr. TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Men Adv 156-170lb 1 Nikoloas Figueroa TSMMA MARLBORO
2 Kevin Creech TSMMA MARLBORO
3 Igor Kaper TSMMA NORTH PLAINFIELD
Grappling – Men Beg 171-185lb 1 Marcone Rocha TSMMA PARAMUS
2 Alex Cintron TSMMA SMITHTOWN
3 Rondell Lewis TSMMA TOMS RIVER
Grappling – Men Int 171-185lb 1 Andrew Bergen TSMMA RAMSEY
2 Ronald Williams TSMMA GLENDALE
3 Jerry Koutsavlis TSMMA BAYSIDE
Grappling – Men Adv 171-185lb 1 Vic Dominado TSMMA BAYSIDE
2 Barry Grquinovic TSMMA BETHLEHEM
Grappling – Men Beg 186-205lb 1 Angel Rodriguez TSMMA MANHATTAN
2 Joseph D’Antonio TSMMA SMITHTOWN
3 Christopher Butler TSMMA ISLANDIA
Grappling – Men Int 186-205lb 1 Anthony Diorio TSMMA EAST HANOVER
2 Russell John Baptiste TSMMA HICKSVILLE
3 Sylvester Anyanwu TSMMA NORTH PLAINFIELD
Grappling – Men Adv 186-205lb 1 Andrew Greenspan TSMMA NORTH PLAINFIELD
2 Joseph Whitfield TSMMA NORTH PLAINFIELD
3 Andrew Haze TSMMA NORTH PLAINFIELD
Grappling – Men White-Yellow 206-225lb 1 Jujuaan Timberlake TSMMA ENGLEWOOD
2 Gabriel Rodriguez TSMMA REGO PARK
3 Tom Ogera TSMMA BAYSIDE
Grappling – Men White-Yellow Over 225lb 1 Jorge Rivas TSMMA REGO PARK
2 Harry(Mike) Bowden TSMMA EAST HANOVER
3 Terell Wilborn TSMMA ABINGTON
Grappling – Women White-Yellow 115lb & Under 1 Kaiylah Watts TSMMA HICKSVILLE
2 Mariana Stalh TSMMA ALLENTOWN
3 Vivian Lipuma TSMMA SEAFORD
Grappling – Women Beg 116-130lb 1 Michelle Minnelli TSMMA BAY RIDGE
2 Militza Leon TSMMA MANHATTAN
3 Daniella Berge TSMMA GLENDALE
Grappling – Women Int 116-130lb 1 Sara Freiberg TSMMA SYOSSET
2 Imelda Tellez TSMMA ASTORIA
3 Colleen Golden TSMMA ROCKVILLE
Grappling – Women Beg 131-145lb 1 Rebecca Bryant TSMMA REGO PARK
2 Karolina Amelanczuk TSMMA BAY RIDGE
3 Lauren Thompson TSMMA FEASTERVILLE
Grappling – Women Int 131-145lb 1 Diana Zhivanaj TSMMA RAMSEY
2 Jeannie Lister TSMMA EATONTOWN
3 Anna Garcia TSMMA BAY RIDGE
Grappling – Women Adv 131-145lb 1 Erin Blanchfield TSMMA ELMWOOD PARK
2 Susan Gumpper TSMMA CHERRY HILL
3 Rose DeMatteo TSMMA ISLANDIA
Grappling – Women Beg 146-165lb 1 Wendy Giakoumas TSMMA BAYSIDE
2 Kelli Larkin TSMMA NANUET
3 Barbara Carlin TSMMA HICKSVILLE
Grappling – Women Int 146-165lb 1 Jamie Garita TSMMA BAY RIDGE
2 Kimberlee Doktor TSMMA EAST HANOVER
3 Rebecca Senkiw TSMMA NORTH PLAINFIELD
Grappling – Women Beg Over 165lbs 1 Mounina M’Boirick TSMMA MANHATTAN
2 Sparkle Peters TSMMA MANHATTAN
3 Heiry Marmol TSMMA GLENDALE
Grappling – Women Int Over 165lbs 1 Debra Fernandez TSMMA GREAT NECK
2 Cindy Castro TSMMA ENGLEWOOD
3 Joy Rotstein TSMMA BAY RIDGE
Back to top